EEC-Poland to przede wszystkim firma polska, niezależna i profesjonalna. Naszym głównym celem jest sukces naszych Klientów. Pragniemy poprzez odpowiednie wykorzystanie naszego doświadczenia oraz nabytej wiedzy naszych pracowników zapewnić Klientom profesjonalną obsługę w zakresie podatków, rachunkowości i audytu.

Swoją działalność rozpoczęliśmy od szeroko rozumianych usług konsultingowych i doradczych dla firm, głównie z obszaru farmacji i ochrony zdrowia. Pozwoliło nam to rozeznać potrzeby rynku, co zaowocowało rozszerzeniem obszaru naszej aktywności o organizację szkoleń i konferencji tematycznych głównie dla farmaceutów również zatrudnionych w aptekach szpitalnych, lekarzy, stomatologów i menedżerów służby zdrowia. Misją Spółki Doppler jest propagowanie zachowań prozdrowotnych oraz edukacja w zakresie profilaktyki zdrowotnej.

Nadrzędnym celem działania A&D Pharma Marketing&Sales jest bycie wiodącym partnerem producentów leków Rx i OTC, suplementów diety, wyrobów medycznych i dermo-kosmetyków, poprzez kompleksowe dostarczanie najwyższej jakości usług. Nasza wizja obejmuje współpracę typu „one stop offer”. Dodatkowo pragniemy pozyskać 290 milionów potencjalnych klientów w Europie Środkowo-Wschodniej.

Spółka Laboratoria Natury opierając się na wielowiekowej tradycji medycyny naturalnej różnych kultur i wykorzystując współczesne badania naukowe produkuje preparaty służące poprawie zdrowia i kondycji naszych klientów oraz ich bliskich.